آخرین خبرها

استقلال کلاب در اینستاگرام

کریمی:خدا دستم را گرفت تا در استقلال احیا شوم/ برگ برنده منصوریان هستم

Close


 مهاجم 21 ساله استقلال که چند فصلی است توانسته از رده های پایه به تیم بزرگسالان این باشگاه راه پیدا کرده و زیر نظر 3 مربی درسالهای اخیر فعالیت کند، روزهای خوشی را در چند هفته اخیر گذرانده است. بعد از گلی که این مهاجم جوان مقابل سایپا به ثمر رساند و تیمش را به پیروزی رساند، در بازی دیروز جام حذفی نیز توانست فرشته نجات منصوریان لقب بگیرد. به همین بهانه با محسن کریمی همکلام شدیم که در ادامه متن گفت و گوی این بازیکن با خبرنگار کاپ را می خوانید:

بازی گره خورده بود

درست است که مس کرمان تیم لیگ یکی بود اما بازیکنان خوبی در آن حضور داشتند و اکثر آنها سابقه حضور در لیگ برتر را پیش از این داشتند. تیم آنها خیلی عقب بازی می کرد تا زمان بیشتری از بازی بگذرد. آنها خیلی حساب شده بازی می کردند اما ما از یک لحظه غفلت آنها استفاده کردیم و برنده شدیم.

خسته بودیم

ما از دیدار مقابل فولاد خسته بودیم. بازی خیلی سختی را در اهواز پشت سر گذاشتیم. در اینجا هم بازی به وقت اضافه کشید. همان طور که دیدید بازیکنان در حال مصدوم شدن بودند اما با توجه به بدنسازی خوبی که انجام داده بودیم توانستیم خودمان را نشان داده و به برتری برسیم.

دوست داشتم یک نفر دستم را بگیرد

خیلی روزها من به دوران نیمکت نشینی فکر می کنم. شرایطی است که برای هر بازیکنی به وجود می آید. آن روزها برای من خیلی سخت گذشت. دوست داشتم یک نفر دستم را بگیرد که در وهله اول خدا به من خیلی کمک کرد. دوباره بازگشتم. من باید خودم را به کادر فنی نشان می دادم. من همان محسن کریمی هستم که قبل از مصدومیت بودم. آن مصدومیت هم خیلی اذیتم کرد. خدا کند شرایط آسیب دیدگی برای هیچ کسی به وجود نیاید. خدا را شکر کادر فنی دوباره به من اعتماد کرد و توانستم دوباره مزد زحماتم را بگیرم.

برگ برنده منصوریان هستم

اگر خدا بخواهد همین طور پیش می رود و برگ برنده استقلال و منصوریان خواهم بود. همیشه دوست داشتم به استقلال کمک کنم. سعی می کنم روز به روز پیشرفت کنم و انتظارات کادر فنی را برآورده سازم.

از حضور ستاره ها در استقلال نترسیدم

هیچ وقت از حضور ستاره ها در استقلال نترسیدم. همان طور که می دانید در ابتدای فصل قبل از مصدومیتم شرایط خوبی داشتم و خیلی سرحال آماده انجام تمرینات بودم اما در دیدار مقابل نفت در همان 5 دقیقه اول در یک صحنه دچار آسیب دیدگی شدم. هرچه بازیکن خوب در تیم بیشتر باشد فوتبالیست بیشتر پیشرفت می کند. اگر نباشد پیش خودت فکر می کنی که همیشه بازی می کنی و در یک سطح قرار می گیری.

امیدوارم کاوه بماند

تا جایی که من میدانم قرار نیست کاوه رضایی جدا شود اما اعتقاد دارم اگر کاوه در استقلال بماند خیلی به نفع ما است. کاوه بازیکن استقلال است. امیدوارم این اتفاق بیفتد و او تا پایان فصل بماند. 

خانوادگی جثه ریزی داریم

ما خانوادگی جثه ریزی داریم اما درست نیست که به خاطر این موضوع مصدوم می شوم. این را به شما بگویم چرا پبش فصل و در اوج تمرینات مصدوم نشدم؟ من ابتدای فصل 90 دقیقه در بازی دوستانه مقابل خونه به خونه بازی کردم. انشاالله دیگر مصدومیت برایم به وجود نیاید و بتوانم تا آخر فصل در خدمت استقلال باشم.

از امید معذرت می خواهم

از قبل قرار گذاشته بودیم که یک سورپرایز برای امید ابراهیمی داشته باشیم. قرار بود هرکسی گل بزند این کار را انجام دهد. خدا کمک کرد و این قرعه به نام من افتاد. از همین جا از امید معذرت خواهی می کنم که نتوانستم در مراسم ختم پدرش شرکت کنم. به احتمال فراوان در مراسمی که در روز پنجشنبه برگزار خواهد شد شرکت می کنم. از امید می خواهم ما را هم در غم خود شریک بداند.

در استقلال همدلی موج می زند

تیم ماخیلی همدل است. بازیکنان رابطه خوبی با یکدیگر دارند. بچه ها به همدیگر حس خوبی دارند و اگر دیده باشید هرکسی که در تیم گل می زند همه خوشحال می شوند و این بهترین اتفاق برای یک تیم است که بخواهد موفق شود.

نام حریف بعدی مان مهم نیست

فرقی نمی کند که در مرحله بعدی با کدام تیم بازی کنیم. چون به هر تیمی بخوریم و مسابقات حذفی است و جام شگفتی هاست بازی سختی در پیش رو داریم. همه تیم ها هم جلوی استقلال و پرسپولیس خوب بازی می کنند.

ابتدای فصل پیشنهاد داشتم

همه بازیکنان استقلال از تیم های مختلف پیشنهاد دارند. من هم داشتم اما به خاطر استقلال ماندم. اصلا نمی خواهم فعلا به جدایی از استقلال فکر کنم. 

به تیم ملی فکر می کنم 

به تیم ملی فکر می کنم و همه تلاشم را می کنم که به تیم ملی دعوت شوم. به هر حال آرزوی هر بازیکنی است که به تیم ملی دعوت شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رتبه احتمالی استقلال در پایان فصل؟

اول - 64.4%
دوم - 8.3%
سوم - 11.9%
چهارم - 5.5%
پنجم و پایین تر - 9.9%

كل آرا: 253
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 08 Apr 2016 - 00:00
RSS

کپی رایت : FCEsteghlalclub.ir