آخرین خبرها

استقلال کلاب در اینستاگرام

یادداشت
  • SMTP خطا! آدرس خطای مربوط به گیرندگانyolandaie2@takumi72.eaglefight.top

    خطای سرور SMTP: Authentication failed

  • SMTP خطا! آدرس خطای مربوط به گیرندگانjulianzl4@takumi72.eaglefight.top

    خطای سرور SMTP: Authentication failed

رحمانی:این پیروزی را به پورحیدری تقدیم می کنیم/زیاد خوشحالی نمی کنیم

Close


هافبک تیم استقلال گفت: برای استقلال این سه امتیاز جای خوشحالی زیاد ندارد چون در ادامه فصل پیروزی های مهم دیگری را کسب می کنیم.

بختیار رحمانی در گفت و گو با کاپ،درباره پیروزی استقلال مقابل ذوب آهن اظهار داشت:

خدا را شکر می کنم که به اولین پیروزی مان رسیدیم.بازی مقابل تیم یحیی گل محمدی سخت است.شکل تیمی ذوب آهن خیلی خوب است.ما دو بر صفر جلو افتادیم و طبیعی بود که حریف حمله کند.مهم این بود که به خواسته مان برسیم و از بدشانسی رها شویم.

وی ادامه داد:

نمی دانم چطور می شود از این هوادارانی که دیروز و در این مدت پس از دربی آمدند و حمایت کردند تشکر کرد.این نتیایجی که گرفته بودیم در شان هواداران نبود.در شان باشگاه استقلال نبود و در شان هیچ کدام از بازیکنان هم نبود.از طرف همه بچه ها دست تک تک هواداران را می بوسم و امیدوارم در ادامه فصل روند خوبی را طی کنیم.هواداران در این فصل یار و یاور حقیقی تیم بودند.

هافبک استقلال درباره صحنه پنالتی روی خود و اینکه بازیکنان ذوب آهن اعتقاد داشتند این صحنه پنالتی نبوده است بیان داشت:

این صحنه صد در صد پنالتی بود.در آن صحنه،بازیکن جوان ذوب آهن بود که خطا کرد و آن صحنه کاملا پنالتی بود.قبل از خطا هم دو دستی من را گرفته بود و فکر می کنم تصاویر مسابقه صحت پنالتی را نشان می دهد.پس از بازی هم گفت که خطا کرده است.

وی ادامه داد:

اتفاق مثبتی در تیم ما رخ داد و آن این بود که همه اعضای تیم برای این پیروزی زحمت کشیدند.یعنی چه 11 بازیکن اصلی و چه نفرات دیگر و کادر فنی برای این برد در کنار هم بودند و اتحاد خوبی حکفرما بود.کاش در رختکن ما بودید و می دیدید که بازیکنان پس از بازی در رختکن ولو شده بودند.دیشب که به منزل رفتم نا برای راه رفتن نداشتم.در این بازی باید خیلی می دویدیم و خدا را شکر می کنم نتیجه این تلاش به یک پیروزی شیرین انجامید.

هافبک استقلال درباره پست خود در این تیم گفت:

با توجه به سیستم بازی استقلال،کارم در این پست سخت تر است.منصوریان هم در حین بازی نکاتی را می گوید و راهنمایی می کند.در این روش بازی،من تقریبا گوش چپ هستم و سعی می کنم در کار دفاع و حمله به تیم کمک کنم.امیدوارم در بازی های آینده مالکیت توپ هم برای ما بیشتر شود تا در طراحی حملات در کنار سایر بازیکنان به استقلال کمک کنم.

وی درباره اینکه آیا استقلال را می تواند کاندیدای قهرمانی قلمداد کند یا نه اظهار داشت:

من شک ندارم که استقلال مدعی قهرمانی است.از اول فصل با همین دید به استقلال آمدم.سال گذشته در لیگ قهرمانان آسیا بازی کردم و می دانم تیم ما می تواند در آسیا هم موفق باشد.در لیگ هم شکی ندارم که می توانیم بالا و بالاتر برویم.هنوز با برخی تیم های بالای جدول بازی نکردیم و اگر در این مسابقات به پیروزی برسیم می توانیم صعود خوبی داشته باشیم.از سوی دیگر این را هم می دانم که ما باید خیلی از این بهتر باشیم.فکر می کنم برای استقلال این سه امتیاز جای خوشحالی زیاد ندارد چون در ادامه فصل پیروزی های مهم دیگری را کسب می کنیم.به همین دلیل زیاد خوشحالی نمی کنیم تا بردهای مهم دیگر را از راه برسند.

رحمانی خاطرنشان کرد:

دوست دارم به نمایندگی از تیم این پیروزی را به منصورخان پورحیدری،پدر استقلال تقدیم کنم.او اسطوره باشگاه است و من برایش آرزوی سلامتی می کنم.می دانم کنار تیم آمدن برایش سخت است اما قصد دارم با بچه های تیم هماهنگ کنم و در اولین فرصت به دیدار وی بریم تا جویای احوالش باشیم.امیدوارم سایه پورحیدری و همه بزرگان بر سر ما باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رتبه احتمالی استقلال در پایان فصل؟

اول - 64.4%
دوم - 8.3%
سوم - 11.9%
چهارم - 5.5%
پنجم و پایین تر - 9.9%

كل آرا: 253
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 08 Apr 2016 - 00:00
RSS

کپی رایت : FCEsteghlalclub.ir