آخرین خبرها

استقلال کلاب در اینستاگرام

خرمگاه:نمی توانیم در مورد بختیارمعجزه کنیم/جایگزین کنعانی مشخص نیست

Close


مربی تیم استقلال گفت: سعی داریم در تعطیلات لیگ برتر همه کاستی هایی که در این 4 هفته با آن روبرو شدیم را برطرف کنیم.

محمد خرمگاه در گفت و گو با کاپ، درباره آخرین شرایط تیم استقلال اظهار داشت: بعد از اتمام چهار هفته ابتدایی استراحت کوتاهی به بازیکنان دادیم و تمرینات مان را با برنامه جدید از سر گرفتیم. شکر خدا روحیه همه اعضای تیم برای ادامه کار بالاست و با این هدف در تمرینات شرکت می کنند که به هماهنگی و شرایط تاکتیکی بهتر دست پیدا کنیم.

*سرعت در تمرینات بالا رفته است

وی در این باره که در تمرینات جدید بیشتر به چه کارهایی پرداخته می شود گفت: سرعت را چاشنی کار کرده ایم تا بازیکنان بیشتر در زمینه کارهای سرعتی، انتقال توپ همچنین دریافت توپ با سرعت بالاتری در تمرینات شرکت کنند. پاس کاری های سرعتی در فضاهای کوچک، شوت به دروازه، چارچوب شناسی و تمریناتی از این دست در برنامه تمرینی تیم گنجانده شده تا کارهای تاکتیکی که در طول چهار هفته اول از تیم توقع داشتیم اما آنها را به اجرا نگذاشتند در این مدت مرور شده و بازیکنان به شرایطی برسند که چشم بسته آنها را انجام دهند. قطعا با ادامه این تمرینات تیم روز به روز به شرایط بهتری دست پیدا می کند.

*بازی می کنیم تا هماهنگ تر شویم

مربی استقلال اضافه کرد: در خلال برگزاری این تمرینات چند دیدار دوستانه هم در نظر گرفته ایم که از امروز با دیدار مقابل پاس همدان آغاز می شود. این بازی ها برای ایجاد هماهنگی بیشتر بین نفرات تیم است. فردا هم یک بازی با تیم لیگ دویی داریم که یازده بازیکنی که امروز به میدان نمی روند فردا به طور کامل در قالب تیم بازی خواهند کرد. ما در روزهای قبل از شروع فصل در هر نیمه از یازده بازیکن استفاده می کردیم اما حالا قصد داریم برای ایجاد هماهنگی بیشتر در هر 90 دقیقه از یازده بازیکن بهره ببریم.

*جایگزین کنعانی زادگان مشخص نیست

خرمگاه درباره آخرین شرایط کنعانی زادگان و اینکه چه بازیکنی به جای این مدافع به لیست استقلال اضافه می شود توضیح داد: هنوز به طور دقیق مشخص نیست. منصوریان در این زمینه با باشگاه هماهنگی های لازم را انجام می دهد. کنعانی زادگان هم جراحی خوبی را پشت سر گذاشته و فکر می کنم حدود شش ماه طول می کشد تا بتواند دوباره به شرایط بازی برگردد. فعلا این بازیکن از فهرست تیم خارج شده و یک جا برای اضافه شدن جایگزینش باز شود.

*انتظار بیشتری از بختیار داشتیم

وی همچنین درباره عملکرد دور از انتظار بختیار رحمانی در استقلال خاطرنشان کرد: ما نمی توانیم در تمرینات معجزه کنیم. چوبی هم نداریم که با آن جادوگری کرده و با یک حرکت رحمانی را به نیمار تبدیل کنیم. باید به لحاظ روحی و روانی به بختیار کمک کرد تا دوباره به شرایط آرمانی اش برگردد. متاسفانه ما انتظارات بیشتری از این بازیکن داشتیم که برآورده نشده اما همچنان به این مهره موثرمان اعتقاد داریم.

مربی استقلال ادامه داد: بختیار عضو تیم ملی بوده و در سن 21 سالگی کاپیتانی تیم فولاد را تجربه کرده و در سن 23 سالگی با این تیم قهرمان لیگ برتر شده است. مطمئن هستیم با تغییر شرایط روحی و روانی این بازیکن و دیگر تازه واردهای تیم به فرم مطلوب خود برگشته و آنچه تماشاگران و کادر فنی از آنها می خواهند برآورده خواهد شد. خود ما هم می دانیم که بازیکنان جدید هنوز در اندازه های خود ظاهر نشده اند ولی این اتفاق به زودی می افتد. همه ما می دانیم تماشاگر از استقلال فقط برد می خواهد و امیدواریم بازیکنان هم هرچه زودتر به این باور برسند.

*دوربین هوایی سروصدای زیادی ندارد

خرمگاه در این باره که عنوان شده برخی بازیکنان از سروصدای دوربین هوایی که در تمرینات بالای سر آنها مشغول فیلمبرداری است گله دارند گفت: هر گونه تجهیزاتی که ما در تمرینات مورد استفاده قرار می دهیم قطعا برای ارتقای سطح کیفی تمرینات است. این وسیله سروصدای زیادی ندارد اما ممکن است زمانی که به زمین نزدیک می شود باعث برهم خوردن تمرکز اعضای تیم شود که این موضوع را قطعا از این پس لحاظ خواهیم کرد.

*پورحیدری ریشه استقلال است

پیشکسوت استقلال درباره کنار رفتن پورحیدری از سمت سرپرستی استقلال بیان داشت: منصورخان ریشه این تیم است. او پدر استقلال است. او فقط سرپرست استقلال نبود بلکه چشم و چراغ تیم است. هر جا نیاز باشد از منصورخان کمک می گیریم و به او تکیه می کنیم. ما همیشه به رهنمودهای ایشان نیاز داریم و همچون دیگر پیشکسوتان به این موسفیدها تکیه خواهیم کرد.

*عبداللهی با همه چیز این استقلال آشناست

وی درباره حضور عبداللهی در این سمت گفت: نصرالله عبداللهی در این مدت کنار تیم بوده و با همه شرایط استقلال به خوبی آشناست. او اولین مربی من هم در استقلال بوده است. این فعل و انفعالات از سوی مدیریت انجام شده که قطعا برای بهبود شرایط تیم است. اینکه عبداللهی سرپرست تیم شده دلیل بر این نیست که منصورخان دیگر کنار استقلال نخواهد بود. 

*فریبا برای کمک به تیم آمد

خرمگاه با اشاره به حضور بهتاش فریبا در کادر فنی این تیم اظهار داشت: اولین سالی که به استقلال آمدم آقا بهتاش هم در کادر فنی تیم بود و او نیز به نوعی اولین مربی من محسوب می شود. بهتاش فریبا مدیرفنی تیم ماست و از این بابت خیلی خوشحالم که می توانیم از تجربیات ایشان استفاده کنیم. 

وی در این باره که فریبا قرار است در کادر فنی به عنوان مربی حضور پیدا کند یا نه گفت: هیچ تفاوتی نمی کند. فریبا به هر اسمی که بیاید قطعا برای کمک به تیم قدم جلو گذاشته و یکی از پیشکسوتان همین تیم محسوب می شود. چه ما پیشکسوتان کم سن و سال و چه قدیمی ترها همه یک هدف داریم و آن موفقیت استقلال است. 

*در فینال المپیک نام ایران هم هست

خرمگاه درباره حضور فغانی در فینال رقابت های فوتبال المپیک ریو اذعان داشت: اول باید به عنوان یک ایرانی به این موضوع افتخار کنم که سه تن از داوران کشورم فینال بازی های المپیک را قضاوت می کنند. قطعا در فینال بارها نام ایران به واسطه حضور این سه داور تکرار خواهد شد. 

*با فغانی بچه محلیم

وی ادامه داد: علاوه بر این یک تبریک ویژه هم باید به فغانی بگویم چراکه افتخار بچه محل بودن با او را دارم. من اهل محله سیزده آبان خیابان شهر ری و شاه عبدالعظیم هستم و خیلی خوشحالم که از این منطقه داور شایسته ای در این سطح به فوتبال معرفی شده است. البته سوریان هم مایه مباهات و افتخار شهر ری است که شکستش در المپیک چیزی از ارزش های او کم نمی کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رتبه احتمالی استقلال در پایان فصل؟

اول - 64.4%
دوم - 8.3%
سوم - 11.9%
چهارم - 5.5%
پنجم و پایین تر - 9.9%

كل آرا: 253
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 08 Apr 2016 - 00:00
RSS

کپی رایت : FCEsteghlalclub.ir