آیا می دانستید

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31
dqw
    مدیر کل
    تیم محبوب
    Barcelona
    تشکر شده 11,657 بار در 4,624 ارسال
    Blog Entries
    2
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ویترین مدال ها

پیش فرض استقلالی بودن لیاقت میخواست، تو نداشتی!

حس میکنم خیلی دیر این تاپیک زده شد ، عجیبه که چرا انقدر دیر !!
    شاید ما استقلالی ها اینجوری هستیم ، اصولا آدمایی که به ما جفا کردند رو "آدم" حساب نمی کنیم !
    شاید ما استقلالی ها ، انقدر با شعور هستیم که بی شعوری این عده مثلا آدم رو که با احساسات ما بازی می کنند رو درنظر نمی گیریم ..

اما حس مبکنم دیگه بسته !
    ما قراره اینجا به خائنین بپردازیم ، کسانی که خیلی راحت و به هر دلیلی ، به پیرهن آبی پشت کردند و سرخ شدند !
    اینجا می تونیم صدامونو بالا ببریم و هرچی که لیاقتشونه بهشون بگیم !
    اینجا می تونیم بهشون بگیم که هرگز نمی بخشیمشون !

اینجا ، برای خائنین به *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** و پیراهن آبی ، دار مکافاته !

خائنین به پیراهن آبی ، کسانی که لایق استقلالی بودن ، نبودند !! :
    میثم حسینی
    جواد الله وردی
    علیرضا واحدی نیکبخت
    سیدمهدی سید صالحی
    ویرایش توسط M A Y S A M : 06-12-2013 در ساعت 03:25 PM

2. 8 کاربر مقابل از M A Y S A M عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

BlueBoy (06-04-2013), fereshteh (06-04-2013), Ghazal (06-04-2013), Lionel Messi (06-04-2013), MohammadSS (06-04-2013), mr.oam777 (06-11-2013), pari_shaun (06-11-2013), ST.NINO (06-04-2013)

مدیر کل
    تیم محبوب
    Barcelona
    Blog Entries
    2
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ویترین مدال ها

خب بهترین کار اینه که از همین فصل شروع کنیم ، بعدا به فصلای قبلی هم برمی گردیم! فقط بهتره درمورد بازیکنایی بحث کنیم که حداقل قراردادی بسته باشند!
    اسم خائنین هم کم کم به پست اول تاپیک اضافه میشه ..

میثم حسینی بازیکنی که *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** و یا بهتر بگم ناصرخان ، پیداش کرد و به استقلال آورد ، بازیکنی که اصلا کسی نمی شناختش و ما مطرحش کردیم ، خیلی راحت به لنگ پیوست !!

نکته ای که اینجا هست اینه که من واقعا دیگه هیچوقت عاشق یه بازیکن نمیشم !! یعنی تا وقتی فوتبالش تموم نشه یا تا وقتی که مطمئن نشم که این فرد عاشق این پیرهنه ، دیگه عاشقش نمیشم، چن لیاقت این عشق رو ندارن !!

واقعا من موندم این آدم چطور میتونه انقدرراحت *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** رو دور برنه !! اینکه یه مربی ، یه بازیکن رو نخواد یه چیز طبیعیه !! مگه عنایتی ، دندون پوسیده نشد ؟ مگه همین منوچهری رو استقلال به بدترین شکل ننداخت بیرون ؟؟
    حالا بهتره مصاحبه هاش ُ بخونین ، اصلا همین یه مصاحبه رو بخونین ، مخصوصا قسمتی که درمورد عشقش به *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** میگه ، میمونید که یه آدم چقدر میتونه دروغگو باشه :

*****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید *****

وقتي شنيدي *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** هم تو را خواسته، چه حسي داشتي؟اصلا نمي‌توانستم باور كنم، وقتي شنيدم از *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** پيشنهاد دارم نزديك بود سكته كنم.

4. 7 کاربر مقابل از M A Y S A M عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

BlueBoy (06-04-2013), fereshteh (06-04-2013), ill (06-04-2013), Lionel Messi (06-04-2013), MohammadSS (06-04-2013), pari_shaun (06-11-2013), ST.NINO (06-04-2013)

استقلالی متعصب !
    تیم محبوب
    Inter
    تشکر شده 3,929 بار در 1,745 ارسال
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

عصبی نشید دوستان

اینجور چیزا طبیعیه

وقتی بچه بودم علاقه خاصی به عابدزاده داشتم

کسی تو فامیل حق نداشت بگه بالای چشش ابرو هست

وقتی رفت پرسپولیس...

تجربه عابدزاده ثابت کرد که به بازیکن دل نبندم

تو زندگی حقایقی هست که میشه فهمید ولی نمیشه فهموند

..................... موفق شاد آبی .....................
    ....

6. 3 کاربر مقابل از Abitarin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Lionel Messi (06-04-2013), Pooyan89 (06-05-2013), ST.NINO (06-04-2013)

استقلالی حرفه ای
    تیم محبوب
    Juventus
    تشکر شده 6,517 بار در 2,316 ارسال
    یاد شده
    در 78 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

ویترین مدال ها

از میثم عذر میخوام . من فکر میکنم باس از نفرت انگیز ترینا تو این زمینه شروع میکردیم که فکر کنم جواد الله وردیه }</چ}#^*+/>؟ و نیکبخت واحدیه ^%}؟:"{}|>:} در این زمینه در صدر قرار دارن

-------
    مورد عجیب جواد الله وردی :

شهریور سال 1352 بود چیزی به دربی معروف تاج و پرسپولیس نمونده بود اما زمزمه های تلخی از درون اردوی *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** به گوش میرسید.
    عده ای سعی کردند این مسائل رو برای رایکوف بازگو کنند اما راکوف که بازیکنان خودش رو مثل پسرانش میدونست فقط خندید و گفت: اینا همه ش شایعه ست...
    ...
    بازی آغاز شد هنوز دقایقی از بازی نگذشته بود که بازیکنان تاج متوجه شدند بازی طبیعی نیست...
    همه توپها از نقطه ای خاص و البته حساس به راحتی عبور میکنه !!!
    نگاهها به روی مدافع وسط *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** جواد الله وردی معطوف شد
    خیلی غیر طبیعی بازی میکرد. هر سه گل حریف در نیمه اول با اشتباه وحشتناک الله وردی به ثمر رسید. بچه ها از هم پاشیدند...
    بین دو نیمه همه خواستن رایکوف رو متوجه کنند اما اون خدابیامرز هنوز نمیدونست که تو ایران چقدر ممکنه ادما برای پول حقیر باشن. رایکوف میگفت اینا همه اتفاقیه ... حتی جابجایی رشیدی با حجازی هم فایده ای نداشت و نیمه دوم نتیجه ای عجیب رقم خورد ...
    تاج 0 - پرسپولیس 6
    بعد از بازی تیمسار خسروانی رئیس بی بدیل و بی همتای باشگاه تاج روبروی الله وردی ایستاد و با پوزخند اون روبرو شد ...
    رایکوف فردای بازی با اتفاقی جالب روبرو شد ...
    جواد الله وردی در تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرد و عصر همون روز با قراردادی 4 ساله به پرسپولیس پیوست ...
    برای هواداران پرسپولیس خیلی سخت بود شیرین ترن بردشون مقابل رقیب هفته بعد با بازی کردن متهم اول اون دیدار (الله وردی) با لباس تیمشون مقابل راه آهن تحت شعاع قرار بگیره ...
    پرسپولیس تاج رو 6 تایی کرد ولی لکه ننگ اون روز تا ابد روی پیشونی این تیم باقی میمونه. نکته جالب اینجاست نتیجه اون روز الان برای هواداران جوون و نوجوون پرسپولیس جالبه ولی هواداران قدیمی پرسپولیس هیچوقت با افتخار از اون بازی یاد نمیکنن...

تو این مملکت هیچوقت نمیشه تبانی رو اثبات کرد ولی بازی کردن کسی که روی تمامی گلهای اون بازی تاثیر مستقیم داشت درست هفته بعد با لباس پرسپولیس خودش گویای همه چیزه ...
    کسی که توی برنامه زنده تلویزیونی چندی پیش گفت: بزرگترین حماقت زندگیم رو روزی کردم که به پرسپولیس رفتم و هنوز خانواده من و زن و بچه م مورد بی احترامی قرار میگیرن. (شاید هم مریضی لاعلاج دخترش هم بخاطر پول حروم همون روزها بوده . خدا عالمه...)

منبع : *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید *****

---------------

آقای جواد الله وردیه >؟"}*)%$#:}{| تاجی بودن لیاقت میخواست که تو نداشتی عزیز دل برادر
    اون سیلی تیمسار خسروانی هم دست خدا بود و از طرف همه ما تاجی ها . نوش جونت ! دنیا دار مکافاته برادر بکش که هر چی بکشی بازم کمه
    زنده یاد ناصر خان تا لحظه آخر عمرش از دست الله وردی حرص خورد . آه همه ما دنبالته آقای الله وردی

8. 5 کاربر مقابل از ST.NINO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Lionel Messi (06-05-2013), M A Y S A M (06-05-2013), MohammadSS (06-05-2013), pari_shaun (06-11-2013), raul7hadi (06-05-2013)

آبی استقلالی
    تیم محبوب
    Barcelona
    تشکر شده 3,280 بار در 980 ارسال
    یاد شده
    در 47 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

خبرا حاكي از اينه ك گويا سيد صالحي ميخواد ب لنگيا بپيونده
    سيدصالحي بازيكن فصل پيش تراكتور ي زماني براي اس اس توپ ميزده ك حالا ميخواد... فك ميكردم اين تاپيك جاش باشه ك اينا رو نوشتم

10. 5 کاربر مقابل از fereshteh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Lionel Messi (06-05-2013), M A Y S A M (06-05-2013), MohammadSS (06-05-2013), pari_shaun (06-11-2013), ST.NINO (06-05-2013)

آبی استقلالی قهرمان Autobahn, قهرمان Dynomite
    تیم محبوب
    Barcelona
    تشکر شده 1,769 بار در 635 ارسال
    یاد شده
    در 54 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

حالا هی از هر کی بگید
    من هنوز داغ نیکبخت به دلم مونده

12. 5 کاربر مقابل از Pouria عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

fereshteh (06-05-2013), Lionel Messi (06-05-2013), M A Y S A M (06-05-2013), MohammadSS (06-05-2013), ST.NINO (06-05-2013)

مدیر ارشد
    تیم محبوب
    Juventus
    تشکر شده 7,682 بار در 2,844 ارسال
    یاد شده
    در 78 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

سید صالحی قبلا خودشو تو بازی همین فصل *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** - تراکتور ثابت کرد . انقدر که اون بازی این از من فحش خورد تو کل فصل هیچکی نخورد . بره نبینمش دیگه فقط !
    می خواره و سرگشته و رندیم و نظرباز
    وآن کس که چو ما نیست در این شهر ، کدام است ؟

14. 5 کاربر مقابل از MohammadSS عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

fereshteh (06-05-2013), Lionel Messi (06-05-2013), M A Y S A M (06-05-2013), pari_shaun (06-11-2013), ST.NINO (06-05-2013)

استقلالی حرفه ای
    تیم محبوب
    Juventus
    تشکر شده 6,517 بار در 2,316 ارسال
    یاد شده
    در 78 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

ویترین مدال ها

اتفاقن ممد من اون بازی تو استادیوم بودم . آقا این سیدصالحی دائم عین بچه ننه ها می رفت به داور و بازکنای دیگه تیم شکایت یکیو می کرد که من نفهمیدم منظورش کیه .
    فردا شب که تو خونه فیلم ظبط شده بازی رو دیدم رو یه صحنه که دورخیز کرده بود واسه گل زدن صادقی توپشو میزنه و یه کری هم براش خوند که من از لب خونی فهمیدم چی گفت . دیگه تا آخر بازی مثل مرغ پر کنده می موند تو زمین .
    الانم در جواب حرکت رفتنش به لنگ منم فقط میتونم همونی که صادقی گفت رو بهش بگم .

16. 6 کاربر مقابل از ST.NINO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

fereshteh (06-05-2013), Lionel Messi (06-05-2013), M A Y S A M (06-06-2013), MohammadSS (06-05-2013), pari_shaun (06-12-2013), Pouria (06-05-2013)

آبی استقلالی
    تیم محبوب
    Barcelona
    تشکر شده 1,051 بار در 377 ارسال
    یاد شده
    در 12 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

راستش خیلی‌ سعی‌ می‌کنم راجع به استقلالی‌هایی‌ که به تیم‌های رقیب می‌رن نظر ندم. معتقدم اگه خوبی‌ میکنند به خودشون هست اگر هم بدی میکنند به خودشون. عابدزاده انصافا تو *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** تعصب داشت حتی شب‌هایی‌ رو هم تو ماشینش می‌خوابید اما مدیریت وقت زمان استقلال که فکر کنم اولیایی بود باعث جداییش شد که رفت مدتی‌ اصفهان و از اونور پرسپولیس.

درباره نیکبخت هم میدونم سال ۸۵ بود. *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** اصلا درست یارگیری نمیکرد و زیر نظر منوچهر صالحی وزیر رفاه که گویا پرسپولیسی هم بود افتاده بود. خود نیکبخت میگفت قلعه نوعی به طور مستقیم بیرونش نکرد. بلکه بعضی‌ افراد درون باشگاه آنرا بدبین کردند. البته‌ای کاش نیکبخت دست کم اگه استقلالی نمی‌موند پرسپولیسی هم نمی‌شد... همینطور شاهرخ بیانی‌، گرچه هم نیمفصل سال ۸۹-۹۰ و همینطور ۹۱-۹۲ بحث بازگشت نیکبخت مطرح بود که بدلیل مسائل منشوری گویا این امر محقق نشد

درباره سید صالحی و حسینی‌ هم همون حرف اولم اگه خوبی‌ میکنند به خودشون هست اگر هم بدی میکنند به خودشون هست
    آن قصر که بر چرخ همی زد پهلو

بر درگه او شهان نهادندی رو

دیدیم که بر کنگره اش فاخته ای

بنشسته همی گفت که کوکو کوکو؟

18. 7 کاربر مقابل از Pooyan89 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

EhsanSS (06-06-2013), esteghlal_lover (06-07-2013), fereshteh (06-06-2013), Lionel Messi (06-06-2013), M A Y S A M (06-06-2013), MohammadSS (06-06-2013), ST.NINO (06-06-2013)

مدیر کل
    تیم محبوب
    Barcelona
    Blog Entries
    2
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ویترین مدال ها

اینم نکبتی به نام میثم حسینی در تمرینات لنگ!! :

20. 5 کاربر مقابل از M A Y S A M عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

BlueBoy (06-06-2013), fereshteh (06-06-2013), Lionel Messi (06-06-2013), pari_shaun (06-12-2013), ST.NINO (06-07-2013)

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)