آیا می دانستید

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 35
dqw
    مدیر کل
    تیم محبوب
    Barcelona
    تشکر شده 11,657 بار در 4,624 ارسال
    Blog Entries
    2
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ویترین مدال ها

پیش فرض مهم/ جذب نویسنده در تحریریه استقلال کلاب!

با سلام و درود به همه *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** کلابی ها !
    با رفتن به هاست جدید ، وارد فاز جدیدی شدیم و باید بتونیم خودمون رو به خوبی در میان سایتهای خبری و غیر خبری جا بندازیم ..
    موضوعی که مهمه اینه که درزمینه جستجوی گوگل ، ما وضعیت خوب یا شاید بسیار خوب داریم و این امیدمون رو برای بهتر شدن بیشتر میکنه ..

الان مدتی مدیدی هست که سایت *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** کلاب هم کار میکنه ، البته یه زمانی ، نویسنده های زیادی داشتیم که بعد از یه سری مشکلات ف.تر !! که خودتون بهتر از من میدونین ، مجبور شدیم از صفر شروع کنیم !
    باید گفت که با اون شرایطی که پیش اومد خیلی جاها کلا بیخیال میشدن .. اما من نمیخواستم این جمع دوست داشتنی رو از دست بدم.. واسه همین برگشتیم و حالا با قدرت بیشتری هم برگشتیم !

در میون اعضای فروم ، مدتی هست که سعید در گذاشتن خبرها(چه خبرهای کپی پیستی! و چه خبرهای اختصاصی-آماری) داره به من و درواقع به سایتمون کمک میکنه .. مجتبی هم در زمینه گرافیکی سعی کرده به ما کمک کنه..
    حالا میخوام یه فراخوان بدم تا از میون بچه ها هرکسی که مایل هست در سایت به عنوان نویسنده به ما کمک کنه ، حضور خودش رو اعلام کنه ..

این نویسندگی ، میتونه فقط کمک به گذاشتن خبرها -از منابع خبری معروف- باشه و درواقع نیاز به نوشتن ِ شما نباشه !
    و اصلا هم لازم نیست که هرساعت یا هرروز این کار انجام بشه ، هر زمان که تونستید میتونید به سایتمون کمک کنید. این یه کار دلی هست و هیچ طلبی هم از کسی نداریم و هیچ منتی هم نیست .. تازه حداقلش اینه که اسمتون توی اینترنت و توی جستجوی گوگل(به عنوان مثال اسم من ُ سرچ کنید ) معروف میشه و میتونید پُز بدید با این جمله که نویسنده اید !

خلاصه ، همه با هم در کنار هم و برای موفقیت تیممون تلاش میکنیم ..

*****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید *****
    ویرایش توسط M A Y S A M : 04-27-2013 در ساعت 01:06 AM

2. 5 کاربر مقابل از M A Y S A M عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

BlueBoy (04-27-2013), EhsanSS (04-28-2013), fereshteh (10-16-2013), Lionel Messi (10-10-2013), MohammadSS (04-27-2013)

استقلالی حرفه ای
    تیم محبوب
    Inter
    تشکر شده 5,154 بار در 2,242 ارسال
    یاد شده
    در 73 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

میثم جان یعنی در حد کپی پیست منظورته؟

4. 2 کاربر مقابل از esteghlal_lover عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

EhsanSS (04-28-2013), M A Y S A M (04-27-2013)

استقلالی متعصب !
    تیم محبوب
    Inter
    تشکر شده 3,929 بار در 1,745 ارسال
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

من که قسمت امارش رو قبضه کردم

تو زندگی حقایقی هست که میشه فهمید ولی نمیشه فهموند

..................... موفق شاد آبی .....................
    ....

6. 2 کاربر مقابل از Abitarin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

EhsanSS (04-28-2013), M A Y S A M (04-27-2013)

مدیر کل
    تیم محبوب
    Barcelona
    Blog Entries
    2
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط esteghlal_lover *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید *****
    میثم جان یعنی در حد کپی پیست منظورته؟
    بله. یه نوعش همین کپی پیست میتونه باشه.

8. 2 کاربر مقابل از M A Y S A M عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

EhsanSS (04-28-2013), esteghlal_lover (04-28-2013)

استقلالی حرفه ای
    تیم محبوب
    Inter
    یاد شده
    در 73 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

خب من شاید بتونم کمک کنم.

10. 2 کاربر مقابل از esteghlal_lover عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

EhsanSS (04-28-2013), M A Y S A M (04-28-2013)

استقلالی متعصب !
    تیم محبوب
    Inter
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

شاید یعنی چی فاطمه؟

خب بیا روزی سه تا خبر بزار تو سایت دیگه

....

12. 2 کاربر مقابل از Abitarin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

استقلالی حرفه ای
    تیم محبوب
    Inter
    یاد شده
    در 73 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

خب چرا می زنی...واسه این گفتم شاید که مدیرا تصمیم بگیرن و تحمیلی نباشم....همین

14. 2 کاربر مقابل از esteghlal_lover عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

مدیر کل
    تیم محبوب
    Barcelona
    Blog Entries
    2
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ویترین مدال ها

خب همونطور که میدونید @*****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** هم به جمعمون اضافه شد ، الان سعید و علی واقعا زوج خوبی تشکیل دادند ، منم سعی میکنم بهشون کمک کنم.
    البته علی ایده هایی داشت که قرار شد اینجا بگه ، تا هر 3تا بخونیم و نظر بدیم .

پ.ن: امین هم اعلام آمادگی کرده ، البته قول صد در صد نداده.

16. کاربر مقابل از M A Y S A M عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Lionel Messi (10-15-2013)

استقلالی متعصب !
    تیم محبوب
    Inter
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

پس اینکه چند روزه خبر میذاره علی هست

ایول داری پسر

میثم یه چند تای دیگه هم اضافه شن مطمئنا سایت پربیننده ای میشه

....

18. 2 کاربر مقابل از Abitarin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Lionel Messi (10-15-2013), M A Y S A M (10-15-2013)

استقلالی متعصب ! قهرمان Space Invaders, قهرمان Simpsons Arcade v32, قهرمان Marbly Arcade, قهرمان Crazy Chess, قهرمان Soviet Bike v32
    تیم محبوب
    Barcelona
    تشکر شده 4,188 بار در 1,616 ارسال
    یاد شده
    در 75 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ویترین مدال ها

@*****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** و @*****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید *****
    راستش من اولش که میثم این تاپیکو زد نمیدونم چرا ندیدم ولی وقتی تو یه تاپیکی این بحث مطرح شد اعلام آمادگی کردم.

خودم تو این چند روز سایتایی که ازش بعنوان منبع استفاده میکنیم رو دیدم.اوج یه کمی به نظر اختصاصی تر به *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** میپردازه و فکر میکنم به تیم نزدیک باشه.خبرگزاری های رسمی مثل ایسنا و .... هم نهایتا مصاحبه ها رو ممکنه از خودشون باشه و مابقی رو یکی درمیون کپی میکنن.

ولی یه چیزی که تو جام ورزشی دیدم،فکر میکنم اگه خبر هم نداشته باشیم بهتر از اینه که مطالب اونا رو تو سایت بذاریم.
    دلایلم هم اینه که اکثرشون برگرفته از روزنامه های صبح همون روز هست.که اول اینکه این خبرها کمی از تازه بودن خارج میشه.و دوم اینکه از روزنامه هاست و روزنامه ها هم بیشتر به حاشیه و شایعات دامن میزنن تا حقیقت.
    و اینکه تو همین چند روز این سایت رو تا حد زیادی ضداستقلالی دیدم.حالا این 2 حالت داره.یا مدیران سایت ضداستقلال هستن یا روزنامه هایی که ازشون خبر میذارن.
    مثلا حواشی فرهاد مجیدی تو فرودگاه رو که بنظرم خیلی بزرگش کردن.یا تیتری که امروز از کریمی(کمک داور) چاپ کردن و از قولش گفتن قلعه نویی و *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** تو تبانی درگیره در حالی که اونایی که دیشب 90 دیدن میتونن بفهمن این حرفا چرتی بیش نیست و اصلا کریمی این حرفا رو نگفته چون تو گوشه ای از حرفای دیشب دایی ، یه گیرهایی به استقلال داد که کریمی همه شو تکذیب کرد و قاطعانه جواب داد.
    یا شایعات پیاپی در مورد خداحافظی مجیدی.یا لیست مازاد و این حرفا(حالا قسمت نقل و انتقالاتیش رو میشه تا حدی قبول کرد اما بقیه بخش ها که جزء بدیهیات هست رو نمیشه غیرموثق کرد).
    اینا 2-3 تا نمونه ای بود که من تو همین2-3 روز دیدم.بازم میگم ممکنه مقصر اون منابعی(روزنامه هایی) باشن که اینا ازش مطلب میذارن.اصلا یه مقایسه کوچیک بین حجم اخباری که جام ورزشی میذاره با مثلا اوج کنیم ، معلومه که در طول روز چند برابر هر خبرگزاری ای ، اینا حرف میزنن

نظر خودم اینه روز 4-5 تا خبر موثق تر داشته باشیم بهتر از اینه که حرفایی که اصلا مستند نیست رو تو صفحه خبرگزاری بذاریم.که معمولا هر روز راحت به این تعداد میرسیم.حساب کن در طول روز 2 تا تمرین صبح و عصر+حواشیش.چند روز دیگه مسابقات هم از سر گرفته میشه.گزارش بازی و حواشی و مصاحبه های مطبوعاتی و....حالا تهش میشه یه درصدی هم از حرفای اینا استفاده کرد.
    در کنارش هم میشه یه بخش نوستالوژی راه بندازیم و به یه بازی ای بپردازیم و یه توضیح مختصر+اگه شد هم عکس!
    میشه تاریخ نگاری که پویان زحمت میکشه تو تاپیک میذاره رو هم تو صفحه اصلی جا داد.در کل خیلی کارها میشه کرد که صفحه اصلی سایت بهتر از این هم بشه.
    و حرف آخر اینکه دقت کنیم خبرای تکراری نذاریم.امروز که نگاه میکردم2-3 تا خبر بودن که 2 دفعه گذاشته شدن

اومدی تو سرنوشتم ، بی بهونه پا گذاشتی .... اما تا قایقی اومد ، از من و دلم گذشتی

رفتی با قایق عشقت ، سوی روشنیِ فردا .... من و دل اما نشستیم ، چشم به راهت لب دریا....

20. 3 کاربر مقابل از Lionel Messi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Abitarin (10-15-2013), BlueBoy (10-15-2013), M A Y S A M (10-15-2013)

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)