آیا می دانستید

کاربران برچسب زده شده

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 129 , از مجموع 129
dqw
    استقلالی متعصب !
    تیم محبوب
    RealMadrid
    تشکر شده 3,590 بار در 1,559 ارسال
    Blog Entries
    1
    یاد شده
    در 61 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ویترین مدال ها

برنامه 90 این هفته نشون داد استقلالیا چقدر با لنگیا فرق دارن.... حالا نمیگم چون استقلالیم میگم اما اهدای عضو کلا کار ارزشمندیه... البته دوس دارم هیچکی مریش نشه که محتاج عضو یه بیمار دیگه باشه.... دمشون گرم بروبچ استقلالیا...
    کلا این هفته فکر کنم استقلالیا بیشتر حال کردن با 90!!! داوری لنگ با فولاد هیچ مشکلی نداشته که اینا خودشونو کشتن... به نظرم علی دایی همین فردا از مربیگری خدافظی کنه بچسبه به مغازش!!! باور کنین توی صحنه بعد بازی حتی سر مامورا داشت داد میزد که تماشاگرا بهش چیز پرتاب کردن!!! بابا این دیگه کیه!!!
    (بازم مسابقه 90 برنده نشدم )

2. 2 کاربر مقابل از raul7hadi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Dani.Y (03-20-2014), Lionel Messi (01-14-2014)

استقلالی متعصب ! قهرمان Space Invaders, قهرمان Simpsons Arcade v32, قهرمان Marbly Arcade, قهرمان Crazy Chess, قهرمان Soviet Bike v32
    تیم محبوب
    Barcelona
    تشکر شده 4,188 بار در 1,616 ارسال
    یاد شده
    در 75 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ویترین مدال ها

این رئیس کمیته انضباطی هم واسه خودش جوکیه ها!والا الان دارم به شریفی درود میفرستم!هر کی میاد بدتر میکنه وضع رو!

حکمشون کاملا ایراد داره.اصلا یه حساب دو دوتا 4 تاست!داور یا تو اون بازی غش کرده ، یا نکرده.اگه کرده که پای سپاهان گیره.اگه نکرده که پای دایی گیره!اینا نمیدونم چطوری داستانو تعبیر میکنن.
    مرتضی کریمی هم دمش گرم اومد تو یه کاغذ محرومان و مدتشونو نشون داد.گفت دایی و دوستاش سرجمع 6 ماه محرومیت و 5 میلیون جریمه.من و یه بنده خدا 12 سال!تهش گفت اگه منم با این آقایون دست به یکی میکردم بخشیده میشدم

این حکم واقعا خنده داره.امیدوارم استیناف یه کاری کنه!هر چند بعیده.اینا زورشون به کمیته انضباطی رسیده!

رویانیان هم فقط اومده بود پشت خط که یه 10 دقیقه ای وقت رو اشغال کنه!الکی قاطی میکرد و 2 دقیقه بعد میگفت قبولت داریم آقای فردوسی پور
    این همه بازی 6 امتیازی ، بازی 6 امتیازی کردن ، تهش اون صحنه هیچی نبود!خداییش توپ اونقدر ناگهانی تغییر مسیر داد که افشین فکرشم نمیکرد اونطوری برگرده و بهش برسه!تازه یه پنالتی برای فولاد هم نگرفتن!
    بعد که دیدن افشاریان زیر بار نمیره ، اومدن میگن گل شریفاتو نشون بدید آفساید بودهخدایا عجب آدمایی ان این لنگیانگیر ازمون اینا رو

4. 2 کاربر مقابل از Lionel Messi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Dani.Y (03-20-2014), M A Y S A M (01-15-2014)

مدیر کل
    تیم محبوب
    Barcelona
    تشکر شده 11,657 بار در 4,624 ارسال
    Blog Entries
    2
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ویترین مدال ها

افشاریان ، یه جاش گفت دوست داره پسرش بره لنگ ، دقت کردین؟!
    بعدش ، اصلا حرکت آندو که رو هوا بود عمدی نبود خداوکیلی!! من چه میدونم این افشاریان چی میگه واسه خودش !!

اون صحنه ای که بنگر دس زد یا لحظه گل دوم یا آخر بازی که لنگیا رو سر داور پریدن .. همشون باید کارت میگیرفتن!

6. 3 کاربر مقابل از M A Y S A M عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Dani.Y (03-20-2014), Lionel Messi (01-15-2014), raul7hadi (01-15-2014)

استقلالی متعصب ! قهرمان Space Invaders, قهرمان Simpsons Arcade v32, قهرمان Marbly Arcade, قهرمان Crazy Chess, قهرمان Soviet Bike v32
    تیم محبوب
    Barcelona
    یاد شده
    در 75 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ویترین مدال ها

تو آخرین برنامه 90 امسال غیر از حضور نقی و ارسطو که دمشون گرم خیلی باحال بودن (مخصوصا خاطرات محسن تنابنده) ، یه اتفاق خیلی باحال رخ داد و اونم دست کاری واضح عادل تو نظرسنجی و کم کردن مخالف ها بود!
    حتما این ویدئو رو ببینید خیلی ناشیانه کم کرده مخالف ها رو
    باس دید چه جوابی در قبالش داره!

*****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید *****

اومدی تو سرنوشتم ، بی بهونه پا گذاشتی .... اما تا قایقی اومد ، از من و دلم گذشتی

رفتی با قایق عشقت ، سوی روشنیِ فردا .... من و دل اما نشستیم ، چشم به راهت لب دریا....

8. 4 کاربر مقابل از Lionel Messi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Dani.Y (03-20-2014), EhsanSS (03-20-2014), Pooya (03-20-2014), ST.NINO (03-23-2014)

استقلالی متعصب !
    تیم محبوب
    Inter
    تشکر شده 3,929 بار در 1,745 ارسال
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

تو این برنامه نود قطعا مشخص شد که عادل لنگی هست

دو نفری که غیر از برنامه نود با عادل رابطه داشتن هر دو تاشون گفتن عادل لنگی هست

کمالوند و مهرانفر

با این زمینه اگه یاد چهره عادل پس از باخت لنگ در فینال حذفی سال 92 میافتم

مطمئن میشم که عادل لنگی هست

تو زندگی حقایقی هست که میشه فهمید ولی نمیشه فهموند

..................... موفق شاد آبی .....................
    ....

10. 4 کاربر مقابل از Abitarin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Dani.Y (03-23-2014), EhsanSS (03-24-2014), Lionel Messi (03-23-2014), ST.NINO (03-23-2014)

تیم محبوب
    Barcelona
    یاد شده
    در 75 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ویترین مدال ها

نمیدونم دیشب 90 دیدید یا نه ولی برنامه خیلی جالبی بود
    از حرفای خادم فقط 2 تا نکته رو فهمیدم.اول اینکه وزارت ورزش تحت هیچ شرایطی نمیخواد پول بده و دوم اینکه همین وزارت تحت هیچ شرایطی هم حاضر نیست که اعمال قدرت خودش رو به دیگران واگذار کنه و در ازاش ازشون جواب بخواد!

فتح الله زاده هر چی این فصل تو قرارداد ها سست عمل کرد و واسه هوادار ها زیر و رو می کشید ، اما دیشب منطقی ترین حرفای عمرش رو زد.اونم در شبی که تقریبا هیچ مدیری حاضر نبود بیاد با وزارت ورزش رو در رو مناظره کنه.
    انصافا واسه هر حرفش مدرک داشت و من خیلی خوشم اومد از شفاف بودن همه کاراش.فکر کن فردوسی پور که عاشق گیر دادن هست نتونست یه بار یه گیر خوب بده به حاجی و الکی نبش قبر می کرد.

خلاصه اینکه این وزارت ورزش اصلا بوی تدبیر و امید نمیداد ، الان هم بدترش کردن.حتی تو ورزشی کردن مدیرانش هم افراطی عمل کرده و یکی که حتی هنوز از اموال کامل *****برای دیدن لینکها ، ظرف مدت کوتاهی در استقلال کلاب ثبت نام کنید و هوادار استقلال شوید ***** خبر نداره رو کرده مسئول خصوصی سازی این تیم!
    فکر میکنم تهش هم فتل رفتنی باشه چون معلومه که نه حاضرن کمکش کنن و نه حاضرن تیم رو کامل در اختیارش بذارن.

اومدی تو سرنوشتم ، بی بهونه پا گذاشتی .... اما تا قایقی اومد ، از من و دلم گذشتی

رفتی با قایق عشقت ، سوی روشنیِ فردا .... من و دل اما نشستیم ، چشم به راهت لب دریا....

12. 3 کاربر مقابل از Lionel Messi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Dani.Y (04-23-2014), raul7hadi (04-23-2014), ST.NINO (04-25-2014)

استقلالی متعصب !
    تیم محبوب
    RealMadrid
    تشکر شده 3,590 بار در 1,559 ارسال
    Blog Entries
    1
    یاد شده
    در 61 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ویترین مدال ها

90 درصد آدمایی که کت و شلوار میپوشن مثل عادل و خادم و .... شعورشون در حد یه بچه هفت سالست که تو کوچه و خیابونا بزرگ شده!!!!
    -------------
    انصافا اگه دقت میکردین عادل فردوسی پور که مثلا کلی هم تحصیل کرده هست و یه آدم حسابی تو ایران محسوب میشه یه ذره هم احترام بزرگتر از خدشو حفظ نکرد هرچی فتح الله زاده میگفت ، فردوسی پور میخواست طوری بگه که فتح الله زاده داره اشتباه میکنه و میخواست خرابش کن مثلا اگه من جای فتح الله زاده بودم همونجا دوتا فحش میدادم بهش و یه حرفایی بهش میزدم که دیگه روش نشه بیاد تو نود!!!

14. 2 کاربر مقابل از raul7hadi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Lionel Messi (04-25-2014), ST.NINO (04-25-2014)

مدیر کل
    تیم محبوب
    Barcelona
    تشکر شده 11,657 بار در 4,624 ارسال
    Blog Entries
    2
    یاد شده
    در 94 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ویترین مدال ها

برای انتخاب محبوب ترینا من به منصوریان رای دادم، ولی کاملا مشخص بود که فرهاد اول میشه. اصلا این نوع نظرسنجیا کاملا اشتباست، آدما کسی که تازه فوتبالش تموم شده هست رو قطعا بیشتر یادشونه و البته لفظ محبوب ترین کلا اغفال شده بود، طرف همش فکر میکنه داره بهترین رو انتخاب میکنه!!
    بعضیام که کلا فقط بخاطر قیافه رای میدن! انگار نظرسنجی خوشگل ترینه!

دم فرهاد گرم بابت این پستش که دقایقی پیش داد:

16. کاربر مقابل از M A Y S A M عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Lionel Messi (03-03-2015)

تیم محبوب
    Barcelona
    یاد شده
    در 75 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

ویترین مدال ها

دیشب بعد مدتها نود رو یه ذره دیدم.و متاسفم بخاطر اینکه هوادارا هنوزم به کسی رای میدن که بارها تیم رو تنها گذاشت و رفت!
    فرهاد انتخاب 4 یا 5م من بود. عشق است علی منصور و زرینچه و برهانی...

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3111213

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)